Kulüp Başkanımız
Değerli sporcular, saygı değer tenis severler
Play tenis kulübümüzü kurarken amacımız, ideallerimiz genel olarak bütün kulüplerle aynı olsa da uygulamada ve yöntemlerde sporcu kökenli bir yönetim olmanın farklılıklarını siz tenis ve spor sevenlere yansıtma amacımız her zaman önde olmuştur.
Ülkemizde şimdilik çok da büyük olmayan ancak her geçen gğn büyüyen tenis camiasına bizlerde samsunumuzdan farklı bir bakış, anlayış ve en önemlisi sürekli büyüme ve heeflerimize katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Mazisi küçük, tecrübeleri büyük kulübümüzün sizlerin katılımı ve varlığı ile önce şehrimize devamında ülke tenisine güzel bir renk getirecektir.

‘Her zaman geleceği değiştirmek istiyorsan, çocukları değiştirmelisin’ sözüne inan bir anlayış ı benimseyen bir eğitimci oldum. Çocuklarımız, gençlerimiz ve bizler geç kalmadan, sporun toplumlar üzerindeki geliştirici, birleştirici, sağlık ve mutluluk verici sihrini keşfetmeliyiz.
Spor ‘HAYATTIR’

Play Tenis Kulübü
Yön. Kur. Başkanı
Seraçettin TURAN
Samsun'da Tenis Sporunun Kalbi Play Tennis Club Atakum ve Canik Kortlarındaki şubeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Samsun'da Tenis kültürünü geliştirmeyi ve uluslararası milli başarılar yakalamış sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Play Tennis Club Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.