Tesisimiz
Samsun'da Tenis sporunun geleceğini yazıyoruz. Play Tenis Spor Kulübü 4 kapalı 2 açık kortla  Canik ve Atakum bölgesinde geleceğin sporcularını yetiştirmektedir. Milli formayı giymiş yetenekli antrenör kadromuzla tüm yaş grubuna kendi akranları ile farklı kategorilerde teniz eğitimi sağlamaktayız. Tecrübeli antrenörlerimizin başarılı çalışmaları ile daha iyi ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek için iki farklı lokasyonda kortlarımızla hizmet vermekteyiz. Samsun'da tenis sporunun varlığını oluşturan tenis sporunun Samsun'da sevilmesini sağlayan kulüp başkanımız Seraçettin Turan'ın da Milli Antrenörlük tecrübelerinden yararlanarak başarılı sporcular yetiştirmekteyiz.                                 

Play Tennis Club Canik Şubesi

Play Tenis Club Canik şubesinde 3 kapalı 2 açık kort ile 19 mayıs yüzme havuzu yanı canik tenis kortlarında hizmet vermektedir. kapalı kortlarımız Samsundaki tek ısıtmalı kort olmakla beraber Türkiyede bulunan ender kapalı kortlardandır.
Ayrıca 3-4 yaş grubu sporcularımız için tamamen kapalı ortamda düşşeler bile onlara zarar gelmeyecek bir zemine ( tatami ) sahiptir. Kortlarımızın hemen yanındadır bu tesisimizde. Soyunma Odalarımız ve Duşlar her antrenmandan sonra temiz ve hijyenik bir ortamda duş alma imkanı sunulmaktadır. 
Kortlarımız yaz ayları sıcaktan korunmak için etrafı açılabilir olduğundan sıcaktan bunalmadan rahatlıkla tenis oynamanıza imkan vermektedir.
kış aylarında ise doğal gaz sistemi ile en soğuk kış günlerinde bile çok rahat çocuklarınız ve sizler tenis oynayabilirsiniz.

Play Tennis Club Atakum Şubesi

Play Tennis Club Atakum Şubemiz Bahçeşehir Okullarının  (eski ses koleji ) arkasında tek kortla hizmet vermektedir.
Bu kortumuz ısı yalıtımlı olup aynı zamanda doğal gaz sistemiyle ısıtılmaktadır. Yaz aylarında sıcaktan etkilenmemek için dört etrafı açılabilir ve rahat rahat tenisi siz ve çocuklarınıza oynama imkanı sunmaktayız.

Samsun'da Tenis Sporunun Kalbi Play Tennis Club Atakum ve Canik Kortlarındaki şubeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Samsun'da Tenis kültürünü geliştirmeyi ve uluslararası milli başarılar yakalamış sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Play Tennis Club Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.